E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner

Technológia spracovania procesu kalenia jar oceľového drôtu

Oct 11, 2017

1. surový špecifikácie technológia výroby:

V súčasnosti existujú tri hlavné druhy výrobný proces tok hrubé meradlo kalením oceľového pružinového drôtu.

Postup 1: hot valcovaného drôtu, testovanie, tryskanie, eddy súčasného testovania, vadu uchytenia, výkres, indukčné Kúrenie kalením, tepelné spracovanie, olej, skúšanie, balenie;

Proces tok 2: hot valcovaného drôtu, detekcia, kyslé umývanie eddy súčasných inšpekčných vadu opravy, kreslenie, tradičné, Kúrenie Chladenie tepelným ošetrením, olej, skúšanie, balenie;

Proces tok 3: hot valcovaného drôtu, detekcia, kyselina pranie, fosfátovanie, teplo kalenie, tepelné ošetrenie Indukčný ohrev, eddy súčasného testovania, olejomaľba, detekcia, balenie.

Pomocou procesu zástupca výrobcu je vysokofrekvenčné thermal rafinácie a jeho spoločných podnikov v Japonsku, prijíma postup 2 v mene výrobcu je sugita a jeho majetkovou účasťou v Japonsku, troch iných domácich výrobcov používať technologické proces.

Z čisto technického hľadiska proces je jedným z najmodernejších. Môžete nielen vyrábať pravidelné silu stupeň kalením oceľového pružinového drôtu, ale tiež produkovať 2000MPa vysoká pevnosť hrubé špecifikácia kalením oceľového pružinového drôtu.

Okrem toho existujú tri výhody, jeden je výstrel peening metóda na odstránenie oxidu železa na povrchu drôtu, môžete vyhnúť zvyškové vodíka v procese morenia oneskorené zlomeniny spôsobené oceľového drôtu, v rovnakom čase realizovať čistú výrobu šetrné k životnému prostrediu;

Druhým cieľom je odstrániť zvyškové vád povrchu drôtu priamo po eddy aktuálnu sondu, ktorý môže zabrániť MAS chyby spôsobené závadou oceľového drôtu a uložiť ocele.

Tri je použiť indukčným ohrevom režim v hrubej špecifikácie kalenia, popúšťania pružinovej ocele drôt, ktorý môžete realizovať jemných zŕn ocele, Granulácia hotové drôt by normálne ASTM11 veľkosti, pričom spôsob tradičného vykurovania v surovej špecifikácie kalenia, popúšťania jar drôt zrnitosti len dosiahnuť najväčší ASTM7 veľkosti.

Technologického procesu, naproti tomu tri zariadi v eddy aktuálny proces testovania po kalením, popúšťaním tepelným ošetrením najviac nie je veda, existujú dva dôvody: jeden je povrch vady bude genetické hotové oceľové drôty, ľahké zvýšenie riziko oneskoreného zlomeniny spôsobené oceľového drôtu povrchové defekty;

Druhým je zvýšenie nákladov na materiál a riadenie ťažkosti jar továrne a zvýšiť záťaž navíjacia pracovníkov.

2. špecifikácia technológie výroby:

V high-end, jemné špecifikácie kalením popúšťania jar drôt výrobného procesu: valcované drôty tyč - testovanie - acid - stiahol - žíhaný, tepelné spracovanie a morenie a fosfátovanie a kreslenie na tradičné vykurovanie kalením a popúšťaním tepla liečba, testovanie, eddy aktuálne defektoskopia - olej - balenie.

Výrobca tohto procesu je japonské suzuki kovu a sumitomo elektrikár;

Na konci, tenký špecifikácie v kalením, popúšťaním jar drôt výrobného procesu: valcované drôt zistiť na morenie, fosfátovanie, kreslenie na tradičné Kúrenie kalením a popúšťaním tepelným spracovaním testovaním, eddy aktuálne defektoskopia - olej - obalov.