E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Dôvody pre jarné oceľové drôty na odstraňovanie močiarov

Oct 19, 2017

Dôvody pružín oceľového pruženia pri moriacich a moriacich chybách
Mývanie kyslíka je zvyčajne spôsobené nedostatočným dobou moračenia, samozrejme, koncentrácia roztoku kyseliny je jedným z faktorov. Ako roztok kyseliny sírovej môže byť nedostatočná teplota. Polotovary Pružina oceľového drôtu nemá na sebe tyčinku, alebo hoci tyč a príliš hustá, kyselina preteká chudobnými, bude v miestnom zvyšku rôzne stupne oxidu. Navyše, povrch výrobkov z pružinovej ocele, ako je napríklad kontaminovaný olej, bude tiež spôsobovať pod morenie. Pickled Spring Steel Wire povrch s vrstvou tmavošedej podobnej kalu ropného filmu, s vodíkom krehkosť. Sušené moriace vady sa zvyčajne ľahko identifikujú na povrchu z oceľového drôtu, ktorý umožňuje ľahké čistenie čierneho povlaku. V závažných prípadoch sa môže vyskytnúť aj meraná kvalita a strata hmotnosti. Keďže moriaci roztok je príliš silný na vytvorenie čiernej vrstvy erózie, potom je uhlík obsiahnutý v oceli na povrchu oceľového drôtu.
Nižšie sa s vami zdieľame Spring Steel Wire s nedostatkom moriaceho a nad moriacim sa výkonom a závadami, je tzv. Poznať sami seba, poznať seba, pochopiť príčiny týchto defektov, ak sme vo výrobnom procese viac pozornosti , výrazne zlepší produkt Pass rate.
Obyčajný oceľový drôt nemôže priamo vyrábať oceľový drôt, musí mať špeciálnu povrchovú úpravu, už má pružinovú oceľ s pevnosťou v ťahu, pevnosťou v tlaku, únavovou odolnosťou, trením Kang, stabilným výkonom, dlhou životnosťou, odolnosťou proti korózii a inými ukazovateľmi výkonu.
Povrchová úprava pružinového oceľového drôtu
Vo všeobecnosti zahŕňajú protizávislé opotrebenie a chemickú odolnosť dvoch častí ošetrenia, antivírusové opotrebenie, pružné oceľové drôty so špeciálnym zliatinovým materiálom s opotrebením, ťahom, kompresiou a inými špeciálnymi vlastnosťami. Antichemická úprava proti korózii, povrchová úprava z nehrdzavejúcej ocele z oceľového drôtu alebo galvanizovaná a iná antikorózna úprava, aby sa zabránilo zrážaniu oceľového drôtu, je chemická korózia, ktorá ovplyvňuje jeho životnosť.
Pružné oceľové drôty tiež potrebujú viesť kúpeľ, účelom je zlepšiť chemické vlastnosti Spring Steel Wire a stabilitu povrchu z oceľového drôtu pomocou oloveného kúpeľa, aby sa zabezpečila dlhodobá stabilita chemických vlastností.
Pružina oceľového drôtu v dizajne, je potrebné zvážiť rad faktorov, tento článok predovšetkým hovoriť o jarné oceľové drôty v návrhu by mali byť považované aspekty.
Priemer pružného oceľového drôtu
Priemer priemeru pružného oceľového drôtu ovplyvňuje ostatné aspekty pružného oceľového drôtu, takže v závislosti od požiadaviek zvoľte vhodný priemer, čím väčší je priemer pružného oceľového drôtu, tým vyššia je jeho kvalita.
Počet pracovných cyklov
Počet pracovných cyklov je aj dizajn pružinového oceľového drôtu, čo je dôležité, čím väčší je počet pracovných cyklov, tým väčšia je nosnosť pružinového drôtu, inak je to opačné, takže pružinový oceľový drôt podľa zrelých schopností vybrať pružinový oceľový drôt sa otočí.
Objem, hmotnosť, stabilita a ďalšie faktory
Pri konštrukcii Spring Steel Wire, ale aj iné faktory, ako objemové, objemové a inžinierske stroje sú vhodné, či hmotnosť je nadmerná, stabilný výkon je spoľahlivý a život.
Výrobný proces Spring Steel Wire vo všeobecnosti zahŕňa výber vysoko kvalitného drôtu - "predčisťovanie -" morenie - "sekundárne morenie -" vodné červeno "- vysokoteplotné fosfátovanie (stredná teplota fosfátovanie) -" neutralizácia "Sušenie -
Fosfátovanie je potrebné zohriať všeobecné použitie odporových komponentov vykurovanie metóda, kúrenie je pomaly pridávať, aby sa zabránilo rýchlemu chladeniu, stabilitu na kontrolu v primeranom rozsahu, teplota nemôže byť zlepšená a príliš nízka, všeobecná teplota fosfátovania nekontroluje 100 stupňov Celzia. Vplyv kvality oceľových drôtov je hlavne tri aspekty, výber surovín, výber vysoko kvalitného drôtu, morenie by malo byť na mieste, fosfát má byť na mieste, robia tieto tri aspekty, základné môže zabezpečiť kvalitu Spring Steel drôt.