E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Použitie legovanej ocele drôt v stavebníctve

Aug 08, 2017

Použitie zliatiny ocele drôt v stavebníctve
Novú aplikáciu legovanej ocele drôtu je budova na posilnení, legovanej ocele drôt posilňovanie má mnoho výhod, jeho aplikácia nie je len v matraci, budova je stále pomerne široký, nasledujúce jednoduché Zhrnutie pre každého.
1, v v rovnakej kvalite, môžete ušetriť ocele, než obyčajné ocele ušetríte 22%, dosiahnuť dobré ekonomické prínosy.
2, ak chcete zvýšiť rýchlosť výstavby, rýchlejší postup výstavby a použitie high-pevnostnej zliatiny ocele drôt sieťová konštrukcia a obyčajné umelé inštalácie rozptýlené ocele v porovnaní s nedokončenej zvýšil o 15% až 30%, výrazne zlepšuje priebeh výstavby požiadavky relatívne vysoké inžinierstva, výhodou je veľmi zrejmé.
3 stavebné kvalita je lepšia, použitie zliatiny ocele drôt sieťová konštrukcia, jednotné siete so štruktúrou, vysoká pevnosť, kvalitu konštrukcie je istejšie.
4 významné hospodárske výhody, s menej, vysoko kvalitné, zároveň skrátenie pokroku projektu, komplexná ekonomická efektívnosť je veľmi dobrá.
Verím, že môžeme pochopiť vlastnosti zliatiny ocele drôtu, najmä stavebných robotníkov sa to pochopiť hlbšie, dúfam, že všetci používajú zliatiny ocele drôt získať dobrý príjem.
Nedávno sa drôt zliatiny ocele užívateľov viac, sme veľmi znepokojený výber jeho parametre špecifikácie. Naše produkty legovanej ocele drôt v matraci na používanie viac, takže sa môžeme odkazovať na tieto parametre pri nákupe.
Po prvé, legovanej ocele drôt priemer d: výrobu jar drôt priemer.
Jarná priemer D, jar priemer D1, jar priemer D2. Sú vypočítané ako: D2 = (D + D1) ÷ 2 = D1 + d = D-d
Druhý, skutočný počet kolies zliatiny ocele drôt: zachovať rovnakú rozteč počet kôl.
Počet kôl: a tesné kolo len zohrávať podpornú úlohu, známy ako podpora kruhu. Všeobecne 1.5T, 2T, 2.5T, bežne používané je 2 T. Celkového počtu závitov n1: počet účinných otočí a počet cyklov podpory.
Tretia, legovanej ocele drôt špirála smer: tam sú ľavé a pravé spin bodov, bežne používané pravou rukou.
Štyri, jar spin pomer; pomer priemeru D a drôt priemer d.
Na drôt zliatiny ocele špecifikácie, sme v prevádzke alebo konkrétne podľa efektu, musíme zvoliť, drôt zliatiny ocele špecifikácie sú prísne výrobné požiadavky sa môžeme vždy konzultovať.
Každý používa drôtené výrobky, najväčšie starosti problém je korózie problém, väčšina kovových výrobkov treba povrchovej úpravy, aby sa dosiahli vlastnosti proti korózii, takto Predstavujeme zliatiny ocele drôtov normy.
Zliatiny ocele drôtov vo všeobecnosti existujú dva spôsoby, jeden je galvanické drôt, druhá je hot-á oceľového drôtu. Vo výrobe malé drôtené lano, väčšina výberu galvanizačné drôt ako surovinu lana vrstva spracovateľských metód. Hrúbka povlak galvanicky oceľového drôtu je jednotný a kompaktného a mechanické vlastnosti ocele drôt pred a po pokovovanie sa zmenila len málo. Hrúbka povrchovej úpravy je možné prispôsobiť aj podľa požiadaviek.
V procese legovanej ocele drôt vrstva, kľúčovým faktorom ovplyvňujúcim akosť ocele povrchová úprava drôtu je čistota oceľový drôt pred pokovovanie a hmotnostná koncentrácia roztoku pokovovanie, kontrolu hodnoty pH a veľkosť monofil aktuálne.
Po oceľový drôt po proces povliekania nielen má vlastnosti proti korózii, ale tiež má určité estetiku, toľko zákazníkov sú veľmi znepokojení kvalitu potiahnuté oceľového drôtu, môžeme vždy vybrať.