E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Použitie jar drôt

Oct 12, 2017


Pružina drôt sa používa hlavne v lokomotívy, vozidiel, autá, traktory, lietadlá, rôzne vinuté pružiny a listové pružiny.

Tvarovanie jar tepelne priemer alebo valcovaného drôtu hrúbka je väčšia ako 10-15mm veľkej jarnej časti, multi-účel valcované ťahané oceľové alebo oceľové dosky vyrobené.

Spracovania a tepelného spracovania: Prvý jarný drôt Kúrenie vyšším ako normálne kalením teplote 50-80 ℃ podmienkach horúce roll liatie, a potom kalením + temperovanie popúšťaním získať vynikajúce flexibilitu a únava silu tvrdené sorbit. Jar oceľového drôtu kalením by mali byť použité menej kyslíka alebo bez oxidácie zariadenia ako soľný kúpeľ pece, ochrannej atmosfére pece, aby sa zabránilo oxidácii decarburization.

Jar oceľový drôt po tepelnom spracovaní, ale aj Injektorovo, posilniť povrch, výsledkom zostatkového tlaku stresu, zlepšenie únavy sily.

Jar pre horúci-valcované oceľový drôt používané v procese: plochá oceľ rez-> Kúrenie a ohýbanie po vzniku odpadu tepelne kalením + kalenie, popúšťanie + Injektorovo-> obalov.

, Studená tvárnenie jar kaliareň priemerom menším ako 8mm jarné kúsky, bežne používané, tvarovanie za studena studenej ťahaného oceľového drôtu. Studené ťahaného oceľového drôtu výrobný proces a následné tepelné ošetrenie, najmä nasledujúcich troch kategórií:

① olova kúpeľ liečbe studena ťahané ocele drôt, najprv kontinuálne kreslenie trikrát, celková deformácia 50%, a potom teplotu Ac3 nad teplotu na jeho austenitizing, nasleduje 450-550 ℃ olova kúpeľ izotermické spracovanie, AOC telo do sorbit tkaniva. Konvenčná medza na 1600Mpa, studena profilovacie, žíhanie na 200-300 ℃ eliminovať stres.

② olej kalením a popúšťaním oceľového drôtu kreslenie spracovanie veľkosti, olej kalením a popúšťaním. Sila týchto drôtu nie je tak dobré, ako viesť kúpeľom, ale výkon je jednotné a náklady sú nízke. Po studenej profilovacie, stres liečba vykonáva.

③ žíhanie drôt vytiahnuť drôt na určenú veľkosť, a potom žíhanie. Po mäknutie tvarovanie oceľového drôtu za studena, musia prejsť kalením + temperovanie s cieľom získania požadovaných mechanických vlastností. Hlavnou úlohou legujúcich prvkov v oceľového pružinového drôtu je zlepšenie mechanických vlastností, zlepšiť proces výkonnosť a dať nejaké zvláštne vlastnosti (napr. vysoké teploty, odolnosť proti korózii) a tak ďalej.