E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Použitie charakteristických znakov tvarovaného pružinového oceľového drôtu

Oct 19, 2017

Používajte charakteristiky tvarovaného pružinového oceľového drôtu
Tvarovaný pružinový oceľový drôt je dôsledný lisovací proces a proces tepelného spracovania od spracovania, potom tvar pružinového drôtu, ktorý používa vlastnosti? Poďme sa pozrieť na nasledujúce:
Tvarovaný pružinový oceľový drôt je zvyčajne vystavený pôsobeniu striedavej stresovej dlhodobej práce, takže má veľmi vysokú hranicu únavy a dobrú odolnosť proti tečeniu a proti oddychu.
V špecifickom prostredí použitom v pružinovom drôte bude mať drôt niektoré špeciálne požiadavky, ako napríklad: korozívne médiá používané v pružinovom drôte, musia mať dobrú odolnosť proti korózii. Presné nástroje používané na pružinovom drôte by mali mať dlhodobú stabilitu a citlivosť, teplotný koeficient je malý, vysoký faktor kvality, účinok je malý, modul pružnosti musí byť konštantný. Pri vysokých teplotách oceľového drôtu v tvare pružiny môže vyžadovať vysokú teplotu stále dostatočnú pružnosť a dobrú odolnosť proti tečeniu a tak ďalej.
Okrem toho by sa mal tiež považovať za proces tvárnenia z pružinového oceľového drôtu a proces tepelného spracovania. Pružinový oceľový drôt studený a studený oceľový drôt sa dodáva v stave oceľového drôtu, ktorý sa po odstránení priamo namáhaného zaťaženia priamo vinie okolo pružinového drôtu.
Všetci vieme, že skrátený život pružinového drôtu je spôsobený predovšetkým opotrebovaním, potom život pružinového drôtu závisí od toho, aké faktory?
Hoci existuje mnoho dôvodov pre zlomený drôt. Ale hlavným dôvodom pre zlomenú drôtu je Tvarovaná pružina z oceľového drôtu únavu, opotrebovanie je tiež spôsobené jedným z dôvodov, ale nie je hlavným dôvodom.
Zdvíhacie zariadenie v priebehu používania nejakého poškodenia a abnormálneho krvácania spôsobí predčasný zlomený drôt. Ale hlavným dôvodom je to, že tvar húževnatosti oceľového drôtu nie je dobrý, kvôli citlivosti na stres.
Pre väčšinu káblov, hlavne lanovky na cestujúcich, je hlavným dôvodom skrátenia životnosti pružiny kvôli únavu. V nákladnej lanovke, tvorenej ramenným oceľovým drôtom v tvare rakúska, ktoré prebiehalo mnoho rokov, sa vonkajší drôt nosil veľmi plochý, ale napriek tomu nebol rozbitý drôt. Hlavným dôvodom je, že je to dobrý materiál.
Existuje veľa dôvodov na rozpad únavy. Z kvality samotného tvarovaného pružného oceľového drôtu je materiál a najviac zasiahnutý proces kreslenia drôtu. Zlé lano má tiež vplyv. Z použitia termínov nie je žiadne mazanie, aby sa zlepšil tvar pružinového lana v lane navíjacieho navíjača, drážka nie je správna, káblová ruleta nepohodlie, pevný uchopovač dlhý čas bez posunu, priemer kolesa / príliš malý a tak ďalej sú dôvody.
Povrch procesu ochrany pred prachom, hlavne: povrchová hrdza, dokončená čierna (modrá), fosfátovanie, farba na antikorózny olej, elektroforéza, galvanizácia, elektrostatický práškový náter, najmä po štyroch povrchových úpravách. široko aplikované a rozvinuté.
Matracova tvarovaná pružinová oceľová drôtová časť drôtu z nehrdzavejúcej ocele a dôležité využitie odolnosti proti korózii z pružinovej ocele v tvare uhlíka v podobe pozinkovanej odolnosti proti korózii, vysokofrekvenčného analyzátora infračerveného uhlíka a síry, ak je vrstva zliatiny ZnAl (5%), potom Odolnosť proti korózii sa môže zvýšiť približne o trikrát. Pre odolnosť požiadaviek na výkon drôtu z nehrdzavejúcej ocele alebo dôležité použitie oceľového drôtu v tvare uhlíka, priemer drôtu menší ako 0,4 mm môže byť meď, vo vnútri meď sa môže použiť viac ako 0,4 mm, vonkajšia časť je z nehrdzavejúcej ocele. Celkový drôt s hrúbkou 51 μm, môže zlepšiť vodivosť.
Tvarovaný pružinový oceľový drôt sa široko používa vo všetkých aspektoch života, mechanickej výroby, letectva, batérií, elektronických zariadení. Aby sa zlepšila životnosť týchto zariadení, je potrebné zlepšiť životnosť pružinového drôtu, ako zlepšiť životnosť pružinového drôtu?
1, vyberte vhodný tvarovaný oceľový drôt
Tvarované pružiny oceľové drôty mnoho druhov rôznych typov pružinového oceľového drôtu používaného pri rôznych príležitostiach, ak je nesprávne tvar pružiny oceľového drôtu kvalita, potom životnosť bude výrazne znížená.
2, Tvarovaný pružinový oceľový drôt s maximálnou kapacitou
Tvarovaný pružinový oceľový drôt má maximálnu únosnosť, to znamená, ak zaťaženie prekročí maximálne zaťaženie, poškodí pružinu, takže pružina sa nedá obnoviť na normálnu veľkosť, čo spôsobí poškodenie pružiny.