E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Aké sú skutočné účinky PROFILOVANÉHO tvarované oceľové drôtené výrobky?

Sep 08, 2017

Aké sú skutočné účinky profilovaná oceľ drôt produkty?

Tvarované Steel Wire je stavať budúci trend, pozorne sledovať vývoj niekoľkokrát tak, aby betón s špeciálne ocele drôt má dobrú húževnatosť, ťahové, ohýbanie, šmyku, anti-únava, anti-erózie, výbuchom a kontrolu trhlín a deformácia výhody. Výkon, vrátane pevnosti v ťahu, bond pevnosť, tvrdosť a odolnosť proti korózii. S cieľom prekonať krehkosť betónu, nízka pevnosť vady, musí byť povinný mať vysokú pevnosť zvláštne-formoval drôtu. Ak zvláštne-formoval ocele drôt škody, hlavným dôvodom je tvar drôt bol vytiahnutý z vedenia, tak zvláštne-formoval ocele drôtu a lepenie výkon matice je obzvlášť dôležité. S cieľom naplniť potreby trhu, podľa požiadaviek trhu a zákazníkov, vyvíjať a vyrábať rôzne druhy špeciálnych-tento produkt má odpor kompresie, ohýbanie, silné šmykové a tak ďalej, a to nezmizne, nízke ceny, nie je ľahké sa stratiť, atď. je mesto chodníku, high-end obytnej plochy, štvorcov, parky a iné ideálne municipal materiály, štýl celkového farebného efektu, dosiahnuť požadované výsledky krásu a dizajn.

Tvarované ocele drôt ako nový druh kompozitného materiálu je teraz pred ľuďmi, a bol použitý v priebehu použitia špeciálnych drôt môže znížiť zaťaženie v betóne spôsobené na konci kĺbov na konci spoločného stresu ovládať konkrétne gap Rozšírenie kompozitného materiálu zlepšiť odolnosť proti vzniku trhlín. S rýchlym rozvojom Číny stavebných projektov, ľudia pre technické požiadavky sú stále vyššie a vyššie, takže vyčnievajú zvláštne-formoval ocele drôt ako nový typ stavebného materiálu pri stavebných prácach. Tvarované ocele drôt konkrétne suché miešanie opravy materiál na veľkej ploche proces opravy mosta ukázal dobrú konštrukciu, žiadne krvácanie, rýchle vytvrdzovanie, super skoré silným, nie praskanie, stabilný výkon a iné vlastnosti stavebných jednotiek dostal pochvalu, účinne prekonať tradičné opravy materiálov, pomaly vytvrdzovania, opravy po dokončení dlho zachovať v procese výstavby, ľahké bezva a ďalšie nedostatky na zabezpečenie kvality opráv a včasné otvorenie prevádzky. Tvarované drôtu ako nové a efektívne obecnej cestnej opravy materiály, širokú škálu trhy vyhliadky.

Základná teória špeciálne tvarovaná oceľ drôt betónu je posilniť plast, kov sklenným vláknom na základe použitia vývoja. Ako zvláštne-formoval ocele drôt zloženie a štruktúru multi-fázy, zložené z viacerých zložiek a non-homogénne, ktorá je komplexnejšia než sklenným vláknom plast alebo vystužené kovom, ako zarobiť zlepšenie mechanizmu plne odrážať jeho vlastné charakteristiky, je ešte stále kontroverzné, perfektné a rozvoj.

Hlavným účelom špeciálne tvarovaná oceľ drôt betónu je len preto, aby konkrétne cement, piesok, štrk robiť dobrú prácu a dobrou kombináciou prírodných dobré výsledky a výkon. Tvarované drôt môžete nie len účinne zlepšiť v ťahu, odolnosť proti vzniku trhlín a iných schopnosť mať dobré proti korózii. Pobrežné morskej erózie je vážne, takže v pobrežných oblastiach výstavby projektu použije vlákien výrobkov. Tvarované drôt betónovej zmesi dizajn je navrhnutý tak, aby pozostáva z materiálov, Špeciálny oceľový drôt, cementu, vody, hrubé agregát a prímes s rozumnou tak, aby pri príprave špeciálnej ocele drôt betónové spĺňajú maximálne požiadavky stavebné a technické požiadavky. Urobiť prípravu špeciálnych drôt železobetónu má dobrú funkčnosť, pohodlie a požiadavkám na stavby. Aby Charakteristika špeciálne ocele drôt, primerané určiť výšku zvláštne-formoval drôtu a cementu, minimalizovať náklady na inžinierske plnej hry. Tvarované drôt je najdôležitejším rysom zabezpečiť dobrú pevnosť, predĺženie pri pretrhnutí, prísnou kontrolou procesu tavenia.

Keď objemový pomer z PROFILOVANÉHO oceľového drôtu prekročí 2%, spracovateľnosť zmesi je zhoršila, a konštrukcia je ťažké a kvalita je ťažko zaručiť, ale keď sa testujú špeciálne potreby a potrebné stavebné opatrenia prijímajú, kvalita a účinok, podľa domácich a medzinárodných inžinierstva a aplikácia skúseností, rôzne tvarované ocele drôt betónové konštrukcie, bežne používané objem sadzbu vybratý rozsah je uvedený v tabuľke 1-2. Výber podľa výkonu ocele drôt, štruktúra posilnená požiadavky požiadavky, ako aj zásada hospodársky rozumného výberu. Keď je výkon zvláštne-formoval ocele drôtu alebo štruktúry nižšie požiadavky nižšia, voľbou nízkej hodnoty, štruktúra vyšších požiadaviek alebo high-profil oceľový drôt výkon voliteľné vysokú hodnotu tvrdosti tvarovaná drôt sa hlavne prejavuje v fenomén, ktorý nepravidelné oceľového drôtu betón nebude ohýbať pri miešaní, čo ovplyvní zvýšenú účinnosť.