E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Aké sú vlastnosti tvarovaného oceľového drôtu

Jul 06, 2017

Aké sú vlastnosti tvarovaného oceľového drôtu

Tvarované oceľové drôty sú široko používané v stavebníctve, remeselníckych produktoch, príprave sieťoviny, diaľničnej bariére, obaloch výrobkov a každodenných civilných a iných oblastiach. Oceľový drôt z tvarovaného oceľového drôtu je rozdelený na oceľový drôt s tepelným a studeným deformovaním (elektrický drôt cudzinec) rozdiel je: žiarové zinkovanie taví v teple tekutý zinkový pokovovanie pokovovanie, výrobná rýchlosť, hrúbka povlaku, ale nie sú jednotné, trh umožňuje minimálnu hrúbku 45 mikrónov, až 300 mikrónov.

Farba je tmavšia, konzumuje viac zinočnatého kovu, vytvára infiltračnú vrstvu so základným kovom, odolnosť proti korózii je dobrá, žiarové zinkovanie vo vonkajšom prostredí sa môže uchovávať niekoľko desaťročí. Galvanizácia za studena (elektrokalibrovanie) sa používa na to, aby bol zinok postupne pokovovaný kovovým vzhľadom v galvanizačnom kúpeli. Výrobná rýchlosť je pomalá, poťah je rovnomerný a hrúbka je tenšia, zvyčajne len 3-15 mikrónov.

Tvarované oceľové drôty výrobných nákladov nie je vysoká, takže cena materiálu je veľmi dobrá, a to môže použiť rozsah tohto materiálu je pomerne široký. Pre niektoré oceľové materiály, aby sa na materiály zinku pokovovanie hlavne je zabrániť korózii oceľového materiálu, rovnako ako výhody problému hrdzavenie, takže sa zdá byť pozinkované je ekvivalentom materiálu na vrstva náteru je veľmi silná a spoľahlivé. Aplikácia galvanizačného materiálu v živote je veľmi rozsiahla a dôležitá a náš život je použitie tohto materiálu.

Žiarovo pozinkované výrobky v chemických zariadeniach, spracovanie ropy, prieskum lodí, kovová konštrukcia, elektrická energia, stavba lodí a iné priemyselné odvetvia sú široko používané v poľnohospodárstve, ako sú pesticídy, postrekovače zavlažovania, skleníkové a gumové guľôčkové čistiace zariadenia na stavbu, , plášť drôtu, lešenie, most, diaľnica, atď., sa v posledných rokoch široko používajú.

Rôzne oceľové drôty sú rozdelené na výrobnú technológiu: žiarovo zinkovaný drôt z pozinkovaného pozdĺžneho drôtu a galvanizovaný drôt.

Použitie: najprv sa používa na komunikačné zariadenia, zdravotnícke pomôcky a tkáčske siete, štetce, drôtené laná, filtre, vysokotlakové potrubia, konštrukcia, technické výrobky atď.

Technológia výroby: prostredníctvom vynikajúcej oceľovej ocele, oceľovania a rzi, vysokoteplotného žíhania, žiarového zinkovania.

Proces zinkovania všeobecného oceľového drôtu je všeobecne zameraný na zabránenie hrdzaveniu alebo korózii materiálu alebo na zvýšenie vodivosti materiálu. Teraz je galvanizácia niektorých materiálov veľmi rozsiahla. Ako prijatie ľudí vnútri domu je, aby sa zabránilo hrdze, pozinkovaný materiál rzi materiál na začiatku krásne pohlavia domáce oblečenie bude určite ovplyvnené, druhým bodom je korózia hrdze použitých materiálov určite nie je na dlhú dobu , Takže v súčasnosti je proces pozinkovania stále modernejšou technológiou, výkon galvanizovaného materiálu bude vynikajúci.

Horúci cudzí oceľový drôt: tento výrobok používa vynikajúcu uhlíkovú konštrukčnú oceľ, tažením, procesom žiarového zinkovania. Široko používaný pri výrobe kovových pletiv, ochrany diaľnic a konštrukcie. Má hrúbku vrstvy, antikorózna konštrukcia viazaná drôtom je použitá # 22 (0,71 mm), cena je nízka, jeho charakteristiky pružnosti sú dobré, nie je ľahké sa zlomiť, je jeden zo stavebných odvetví ideálnym väzbovým drôtom, studený nízky zinok pokovovanie spracovanie drôtu. Prvou voľbou je nízky zinok studený oceľový drôt.

Technická produktová rada, vyberte špeciálne spracovanie linky, žiadnu zlomovú hlavu, množstvo zinku je spravodlivé a svetlé, všeobecná cena je o niečo drahšia. Tvarovaný oceľový drôt tiež obsahuje postrekovú linku: jedna doska je približne 100 kg - 1000 kg na kotúč a prvá je vhodná pre mechanický upínací stroj, poľnohospodárstvo a chov zvierat. Silná korózia a silná vrstva.