E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

XI Jinping prináša správu 19. národný kongres CZK

Oct 18, 2017

19. národný kongres komunistickej strany Číny otvoril Streda socializmu s čínskymi rysmi vstúpi do "novej ére."

111.jpg

V mene 18. ústredného výboru CPC, Xi Jinping vydal správu s názvom "Secure rozhodujúci víťazstvo v budove mierne prosperujúcej spoločnosti vo všetkých ohľadoch a usilovať sa o veľký úspech socializmu s čínskymi rysmi pre novú éru"

Téma Kongresu je "naďalej platí aj na naše pôvodné ašpirácie a udržať naše poslanie pevne v pamäti, držte vysokej titulku socializmu s čínskymi rysmi, zabezpečiť rozhodujúci víťazstvo v budove mierne prosperujúcej spoločnosti vo všetkých ohľadoch, usilovať sa pre veľký úspech socializmu s čínskymi rysmi pre novú éru a pracovať neúnavne, aby čínske sna národného omladenie."

"Pôvodný ašpirácie a poslanie čínski komunisti je hľadať šťastie pre Číňanov a omladenie pre čínsky národ," povedal Xi.

Socializmu s čínskymi rysmi vstupuje do novej éry

To bude érou zabezpečiť rozhodujúci víťazstvo v budove mierne prosperujúcej spoločnosti vo všetkých ohľadoch a prejdeme k totálnej úsilie vybudovať veľké moderné Socialistickej krajiny, povedal.

Tiež je éra, že vidí Čína priblížiť sa do centra diania a robiť väčšie príspevky k ľudstvu, povedal.

CPC valí myšlienka socializmu s čínskymi rysmi pre novú éru

CPC dal tvar myslenia o socializmus s čínskymi charakteristikami pre novú éru, dlhodobé príručka k akcii, ktorá strana musí dodržiavať a rozvíjať.

Myšlienka "vychádza a ďalšie obohacuje marxizmu, Mao Ce-tunga myslenia, Deng Xiaoping teória, teória troch predstavuje a vedecký pohľad na rozvoj," povedal Xi. "Predstavuje najnovšie úspechom pri prispôsobovaní marxizmus čínske súvislosti."

XI definované zložky myslenia, volať to "sprievodca na akciu", ktorý musia byť dodržiavané a neustále rozvíjať dlhodobo pre všetkých členov strany a všetky čínsky ľud v ich úsilí o dosiahnutie národného omladenie.