E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
50crva pružina drôt

50crva pružina drôt

Popis

Vlastností pružinovej ocele Henan furide 50CrVA. Vlastnosti a rozsah aplikácie: dobré mechanické vlastnosti a proces výkonnosť, vysokú prokalitelnosti pridaním vanádiovej ocele zrno refinement, zníženie citlivosti na teplo, zvýšiť pevnosť a húževnatosť, vysoká únava silu, pomer výnosu je vyššie, ale chudobný zvariteľnosť studenej kvôli nízkej deformácie plasticity. Je akousi pokročilejšie jar, ako veľkú časť dôležité jar vysoké zaťaženie a pracovná teplota< 300="" ℃="" of="" the="" valve="" spring,="" piston,="" spring,="" the="" relief="" valve="">

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Henan furide 50CrVA pružinovej ocele vlastnosti

Vlastnosti a rozsah pôsobnosti:

Dobré mechanické vlastnosti a proces výkonnosť, vysokú prokalitelnosti pridaním vanádiovej ocele zrno refinement, zníženie citlivosti na teplo, zvýšiť pevnosť a húževnatosť, vysoká únava silu, pomer výnosu je vyšší, ale chudobný zvariteľnosť, studené, pretože nízke deformácie plasticity.

Je akousi pokročilejšie jar, ako veľkú časť dôležité jar vysoké zaťaženie a pracovná teplota< 300="" ℃="" of="" the="" valve="" spring,="" piston,="" spring,="" the="" relief="" valve="">

Chemické zloženie:

Carbon C: 0,46 ~ 0,54

 

50 crva pružinovej ocele

Si kremík: 0,17 ~ 0,37

MN: 0,50 ~ 0,80

S: síry 0,030 alebo menej

P: P 0,030 alebo menej

CR: 0,80 ~ 1,10

Ni Ni: 0,35 alebo menej

Meď Cu: 0,25 alebo menej

V vanád 0,10 ~ 0,20

Mechanické vlastnosti:

B sigma pevnosti v ťahu (MPa): > 1274(130)

Výnos s sigma pevnosti (MPa): viac ako 1127(115)

Predĺženie delta 5 (%): väčšie ako 10

Zníženie prierezu je psi (%): väčšie než alebo rovné 40

Tvrdosť: Valcovňa, nie menej ako 321HB;

Studené vytiahnuť + tepelného spracovania, menej ako 321HB

Tepelné ošetrenie špecifikáciu a Metalografická štruktúru:

Tepelné ošetrenie špecifikácia: 850 ℃ kalením + 20 ℃, olej chladenie;

Temperovanie 500 ℃ + 50 ℃ (špeciálnymi potrebami, plus alebo mínus 30 ℃).

Stav dodávky: hot valcované ocele je dodávaný tepelným spracovaním alebo bez tepelnej úpravy a studené ťahané ocele dodáva tepelné ošetrenie.

50CrVA metóda

1) ocele triedy na začiatku dve čísla ukazujú, že obsah uhlíka z ocele, obsah uhlíka priemerný, za málo povedal, ako cr, 40 25 cr2mova zliatiny trubice (2 hlavné legovací prvok z ocele, okrem jednotlivých mikro legujúcich prvkov , zvyčajne vyjadrené v percentách.

Kedy priemerný zliatiny obsah< 1.5%,="" generally="" only="" mark="" symbol="" in="" the="" steel="" grade,="" and="" not="" indicate="" content,="" but="" in="" special="" cases,="" easy="" to="" cause="" confusion,="" after="" the="" element="" symbol="" can="" be="" labeled="" with="" numbers="" "1",="" such="" as="" steel="" grade="" "12="" crmov"="" and="" "12="" cr1mov",="" the="" former="" chromium="" content="" is="" 0.4="" 0.6%,="" which="" is="" 0.9-1.2%,="" all="" the="" rest="" of="" the="" ingredients="" are="" the="">

Kedy sa priemerný obsah legovací prvok je väčšia ako 1,5%, vyššia ako 2,5% alebo viac ako 3,5%.

V čase symbol prvku obsahu mali určiť, ktoré môžu byť zastúpené ako 2, 3, 4...

A tak ďalej.

Napríklad, 18 cr2ni4wa.

Vanád V, titán Ti, hliník AL, bór B, RE a iné zliatiny prvky z ocele sú všetky prvky microalloy. Hoci obsah je veľmi nízka, by mali byť označené číslo ocele.

Napríklad 20MnVB ocele.

Vanád bola 0.07-0.12% a bóru bola 0,001-0,005%.

Vysoko kvalitná oceľ vkladá "A" na konci oceľové číslo na odlíšenie od všeobecného kvalitnej ocele.

Špeciálne zliatiny ocele, ocele číslo (alebo suffix) predstavuje symbol ocele.

Napríklad špeciálne 30CrMnSi oceľové nity oceľové číslo je ML30CrMnSi.

Základné charakteristiky a uplatňovanie domácich pružinovej ocele

1. 65, 70, 85: vysoká pevnosť, tvrdosť, je možné získať ukázal, ale malé prokalitelnosti, odolnosť voči teplu, nižšiu kapacitu podľa dynamické zaťaženie a únava zaťaženie aplikácia je veľmi rozsiahla, ale viac používa na Pracovná teplota nie je vysoká, malé jar alebo menej dôležité veľké jarné.

Napríklad autá, traktory, železničných vozidiel a všeobecné mechanické springs

65 mn zloženie je jednoduché, prokalitelnosti a komplexné mechanické vlastnosti, ako decarburization proces výkonnosť je lepšia ako Uhlíková oceľ, ale je viac citlivá na prehriatie, zmierniť krehkosť, kalením je bezva s nižšiu cenu, dávkovanie je veľmi veľký.

Aby všetky druhy malých cez jar, kolo jar, jar, atď, spraviť aj pružiny ventilu, jar prsteň, tlmiče a reed spojka, brzdy jar, atď.

2. 55Si2Mn, 60Si2Mn, 60Si2MnA kremíka (Wsi) vysoký (až 2,00%), vysoká pevnosť a pružnosť.

Anti - temperovanie stability.

Jednoduché decarbonization a grafitizáciou.

Prokalitelnosti nie je vysoká.

Hlavná pružná oceľ je široko používaný.

Robiť rôzne pružiny, napríklad auto, lokomotíva, traktora tanier jar, vinutej pružiny, pružiny ventilu fľaše úľavu a niektoré dôležité jarné práce pod vysokým napätím, opotrebenie vážne jar.

55Si2MnB kvôli bóru, jeho prokalitelnosti samozrejme zlepšuje odpruženie jar a sekundárne jar svetlo a stredne veľké automobily.

55 si2mnb, ocele triedy, čínske prokalitelnosti, mechanické vlastnosti, únava výkon než 60 si2mn ocele, predovšetkým výrobu stredných a malých automobilov doska jar použitie efektu je dobré, môžu byť aj iné veľkosti Stredná časť dosky pružiny, coil spring .

3. 60Si2CrA 60Si2CrVA vysokú pevnosť pružinovej ocele.

Vysoká prokalitelnosti a dobré tepelné spracovanie.

Vzhľadom na vysokú pevnosť, coil spring narábať včas odstrániť dôležité veľké jarné.

60Si2CrA môžete urobiť parné parné turbíny tesnenie jar, upravte jar, kondenzátor podpory jar, vysokotlakové čerpadlo misky jar atď.

60Si2CrVA ocele tiež robí veľmi dôležité pružiny, ako konvenčné zbrane vybrať jar a drvič jar.

4. 55CrMnA 60CrMnA sa vyznačuje jeho vynikajúce prokalitelnosti. Okrem toho, tepelné spracovanie výkonu, komplexné mechanických vlastností a anti-decarbonizing vlastnosti sú tiež veľmi dôležité na jar, ako veľký tanier jar a špirála jar automobil a lokomotíva.

5.60CrMnMoA je hardenable vo všetkých druhoch pružinovej ocele.

Mechanické vlastnosti, anti-temperovanie stabilita, atď. Sú tiež dobré pre rozsiahlych občianskych budov, ťažké nákladné vozidlá, stroje a iné mimoriadne veľké springs.

Hrúbka oceľového plechu môže dosiahnuť viac ako 35mm, a priemer kruhovej ocele môže presiahnuť 60mm.

6. malé množstvo vanádu z 50CrVA zlepšuje pružnosť, pevnosť, osovosť pomer a pružnosť odpor, rafinácie obilia a znižovanie decarbonization tendencie.

Obsah uhlíka je malý, plast a húževnatosti je lepšia ako ostatné pružinovej ocele.

Vysokovýkonný prokalitelnosti a únava rôzne dôležité špirálové pružiny, je vhodný pre vysoké amplitúdy pracovný stres, únava požiadavky striktne jar, napríklad pružiny ventilu, nástavec na jar prsteň, valec, pružiny ventilu

7.60CrMnBA prokalitelnosti je vyššia ako 60CrMnA, Ostatné druhy výkon podobnej veľkosti väčšie tanier jar, jar špirála, Torzné pružiny, atď.

8.30W4Cr2VA žiaruvzdorné pružinovej ocele vysokej pevnosti.

Prokalitelnosti je dobrá.

Uvoľnenie vysoká Teplotná odolnosť a horúce pracovný výkon je tiež veľmi dobrá Pracovná teplota pod 500 ~ C horúce pramene, ako turbína hlavný parný ventil jar, tesnenie, jar list, kotol bezpečnostný ventil jar, 400 t kotol disk pružiny ventilu, atď


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing 50crva jar drôt ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: 50crva jar drôt Čína, výrobcu, prispôsobený, vyrobené v Číne

You Might Also Like