E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
60Si2Mn zliatiny jar oceľového drôtu

60Si2Mn zliatiny jar oceľového drôtu

Popis

Vlastnosti a použitie 60Si2Mn zliatiny oceľového pružinového drôtu, sú nepostrádateľné diely strojov a nástrojov, 60Si2Mn má Listová pružina a špirála jar, absorbovanej energie zmierniť šokom a vibráciami od jari deformácie, alebo spoliehať na elastické akumulovanou energiou hrať vedúcu úlohu...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Vlastnosti a použitie

60Si2Mn zliatiny oceľového pružinového drôtu, sú nepostrádateľné diely strojov a nástrojov, 60Si2Mn má Listová pružina a špirála jar, absorbovanej energie zmierniť šokom a vibráciami od jari deformácie, alebo spoliehať na elastické nahromadenej energie hrať vedúcu úlohu.

60Si2Mn jar materiály by mali mať vysokú pevnosť, vysoká únava limit 60Si2Mn, dostatočné plasticity a húževnatosti 60Si2Mn, dobrý výpočtový výkon a dobrú kvalitu povrchu.

Valcovanie za studena, vytláčanie, výkres a iných teplých a studených spracovanie plastov a frézovanie, hobľovanie, brúsenie a iné rezanie procesy. Preto časti strojov s 60Si2Mn ocele vyžadujú dobré plastové processability a nelepivosti.

Väčšina stroja diely by sa mali posilniť tepelným ošetrením, aby dať plnú hrať materiál výkonnostný potenciál, tak 60Si2Mn tiež vyžaduje častí stroja s určitými prokalitelnosti ocele, deformácia tepelného spracovania praskanie tendencia je malé.

Tento druh 60Si2Mn tiež patrí k oceľovej konštrukcii ocele s vysoko kvalitné uhlíkové konštrukčnej ocele a zliatiny ocele, podľa procesu výroby a používania môžeme rozdeliť na: oceľ, oceľ, cementácia, nitridácia oceľ, martenzitická oceľ nízkouhlíkových oceľové studenej deformácie, jednoduché rezanie bez kalené a tvrdené oceľ, 60Si2Mn oceľ, pružinovej ocele, ložisko oceľ, špeciálne použitie oceľových atď.

60Si2Mn Pružinová oceľ všeobecne obsahuje uhlík v 0,45 ~ 0,7%, zabezpečiť, aby 60Si2Mn dosiahnuť vysoké medze a únava. 60Si2Mn Pružinová oceľ je spojený s legujúcich prvkov Mn, Si, Cr, V, W, atď.

Pridanie kremíka a mangánu je predovšetkým zlepšiť prokalitelnosti, ale aj zlepšiť medze oceľ, v ktorej úloha kremíka je najvýznamnejší. Ale obsah kremíka je príliš vysoká, ľahké 60Si2Mn oceľové decarburization poθas zahrievania, obsah mangánu je príliš vysoká, tak že oceľ ľahko prehriatiu.

Preto dôležité použitie 60Si2Mn pružinovej ocele musia byť pridané chrómu, vanádu, volfrám a tak ďalej, robia nielen oceľ s vyšším prokalitelnosti nie prehriate, a 60Si2Mn má vyššiu teplotu pevnosť a húževnatosť.


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing 60si2mn zliatiny jar oceľový drôt ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: 60si2mn zliatiny oceľového pružinového drôtu Čína, výrobcu, prispôsobený, vyrobené v Číne

You Might Also Like