E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
65Mn temperačný pružinový oceľový drôt

65Mn temperačný pružinový oceľový drôt

Popis

Výrobný proces Línia - anaeróbne vykurovanie - kalenie oleja - temperovanie - vodné chladenie - potiahnuté hrdze - olej - brzdné potrubie Použitie Pri prevádzke motora sa pružina z pružinového oceľového drôtu na kalenie oleja - kalenie nepoužíva len na to, potrebujete zatvoriť, viac ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Proces produkcie

Line - anaeróbne vykurovanie - kalenie oleja - temperovanie - vodné chladenie - pokryté hrdzou - olej - odber

prihláška

Pri prevádzke motora sa pružina z pružinového oceľového drôtu na kalenie oleja - kalenie nepoužíva len na to, aby zabezpečila, že ventil je zatvorený, keď je potrebné dôkladne uzavrieť celý proces rozvodu plynu, aby sa zabezpečilo, že ventil v súlade s tvar vačkového profilu ventilu na určenie pohybu pohybu. Aby sa zabránilo okamžitému opusteniu zdvíhacieho mechanizmu (tj kolískového kolíka), to znamená, že ventilová pružina má mať dostatočnú tuhosť, takže tlak je vždy väčší ako ventil mimo trendu zotrvačnú silu. Avšak ak je tuhosť pružiny príliš veľká, ventil počas pohybu príslušných častí má byť prekonaný zodpovedajúcim zvýšením sily pružiny, čo si vyžaduje zvýšenú pevnosť a odolnosť proti opotrebovaniu častí. Zvolená tuhosť pružiny je vhodná na zníženie hluku, vibrácií a opotrebenia spôsobeného pohybom ventilu. Okrem splnenia dlhodobej vysokorýchlostnej prevádzky motora má aj ventilová pružina vynikajúci účinok proti únave.
S rozsiahlymi skúsenosťami a skúsenosťami spoločnosť Friend Metal sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom pružného oceľového drôtu ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561 s priemerom 65 mil. Ako profesionálny výrobca vám teraz prinášame vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktoré prichádzajú s vysokou pevnosťou, dobrou tuhosťou a vynikajúcou odolnosťou proti opotrebovaniu. Tiež vítame vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: 65mn popúšťanie pružinové oceľové drôty Čína, výrobca, na mieru, vyrobené v Číne

You Might Also Like