E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Prispôsobené ropy tvrdené zvláštne-formoval oceľového drôtu

Popis

Inšpekcia povrchov drôt: Povrchu drôtu je hladký a by nemali mať akékoľvek chyby, ako sú škrabance, rust, záhyby, stonky, atď, ktoré môžu spôsobiť škodlivé účinky na použitie drôtu, umožňujúce defekty s maximálnou hĺbkou nepresahuje hĺbku nižšie uvedenej tabuľky. VD triedy, TD triedy drôtu...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Drôt inšpekcia povrchov:

Povrchu drôtu je hladký a by nemali mať akékoľvek chyby, ako sú škrabance, rust, záhyby, stonky, atď, ktoré môžu spôsobiť škodlivé účinky na použitie drôtu, umožňujúce defekty s maximálnou hĺbkou nepresahuje hĺbku nižšie uvedenej tabuľky. VD triedy, TD triedy drôtu nie je úplne decarburized, ale umožňujú čiastočné decarburization nie viac ako d1.0%.

Tepelné ošetrenie:

COIL spring, spring treba 380 ℃ ~ 420 ℃ medzi popúšťania liečbu znižovať povrchové napätie, shot odstrel by mala byť 250 ℃ po horúce lisovanie alebo stres úľavu liečbu.

stav dodávky:

Olej kalenie - kalenie

Forma dodávky:

Drôt je dodávaná vo forme cievka


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing prispôsobené ropy tvrdené zvláštne-formoval oceľového drôtu ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: prispôsobené ropy tvrdené zvláštne-formoval oceľového drôtu Čína, výrobcu, prispôsobené, vyrobené v Číne

You Might Also Like