E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Mechanické Alloy oceľový drôt

Mechanické Alloy oceľový drôt

Popis

Funkcie a pôsobnosť: 65mn pružinovej ocele drôt, mangán zlepšiť prokalitelnosti, φ12mm oceľové olej môžete kalené, sklon povrchu decarburization ako kremíkovej ocele, tepelné spracovanie po komplexnej mechanické vlastnosti lepšie ako uhlíkové ocele, ale tam sú...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Funkcie a pôsobnosť:

65mn Pružinová oceľ drôt, mangán zlepšiť prokalitelnosti, φ12mm oceľové olej môžete kalené, povrchových decarburization tendenciu ako kremíkovej ocele, tepelné spracovanie po komplexnej mechanické vlastnosti lepšie ako uhlíkové ocele, ale nie sú prehriatiu citlivosť a temperament krehkosť. Pre malé veľkosti rad byt kolo jarnej, sedadlo jar, jar jar, ale aj výrobu jar prsteň, pružiny ventilu, spojka reed, brzdy jar a studené ťahaného drôtu studenej cievka vinutej pružiny.

65mn silu. Tvrdosť. Pružnosť a prokalitelnosti než 65 ocele s prehriatím citlivosť a temperament krehkosť tendencie, kalenie vo vode má tendenciu bezva. Žíhanie štátu možno rezať, studené deformácie plasticity je nízka, zlá zvariteľnosť. Jar jar s stredné zaťaženie, vinutá pružina 7-20 mm v priemere a pružnou podložkou. Vysoká odolnosť opotrebiteľné napríklad brúsenie vretenom stroja. Jarná chuck. Presné obrábacie stroje skrutku. Fréza. Špirála ložiska golier. Rail lišta.


Henan priateľ kovových výrobkov Co., Ltd.located v strednej Plains pozemkov, pobreží žltá rieka - Henan Xinxiang priemyselný Park, Bin Jing vysokorýchlostných železníc a Peking-Zhuhai vysokorýchlostné, strategické umiestnenie, dopravné, komunikačné zariadenia.

Firma zaberá 50,000 metrov štvorcových, oblasti stavebníctva 35.000 m2. Japonsku Kobe, Nippon Steel, Južná Kórea Pohang, Shanghai Baosteel produkty ako surovina, použitie pokročilých výrobnú technológiu a zariadenia, špičkové detekčných prostriedkoch, poskytovať zákazníkom prvotriedne výrobky.


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing mechanické alloy oceľový drôt ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: mechanické legovanej ocele drôt Čína, výrobcu, prispôsobený, vyrobené v Číne

You Might Also Like