E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Olej kalené a tvrdené jar oceľového drôtu

Olej kalené a tvrdené jar oceľového drôtu

Popis

Pružinová oceľ je oceľ, ktorá je špeciálne použité aby pružiny a pružné prvky kvôli pružnosti v kalením a popúšťaním podmienky. Pružnosti ocele závisí od schopnosti jeho elastickej deformácie, ktorá je v danom rozsahu, možnosť pružnej deformácie na...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Pružinová oceľ je oceľ, ktorá je špeciálne použité aby pružiny a pružné prvky kvôli pružnosti v kalením a popúšťaním podmienky. Pružnosti ocele závisí od schopnosti jeho elastickej deformácie, ktorá je v rámci určeného rozsahu sa elastická deformácia schopnosť odolávať určité zaťaženie, po odstránení záťaže nezobrazí trvalej deformácie.

Pružinová oceľ by mali mať vynikajúce celkovú výkonnosť, napríklad mechanické vlastnosti (najmä medze, sila limit, pomer výnosu) vplyv anti-výkon (t. j. výkon anti-elastické, tiež známy ako anti-relax výkon) , únava vlastnosti, fyzikálne a chemické vlastnosti (tepla, nízkoteplotné, anti-oxidačné, odolnosť proti korózii, atď.). S cieľom splniť uvedené požiadavky na výkon Pružinová oceľ má vynikajúcu kvalitu hutnícky (vysokej čistoty a vyrovnanosti), dobrú kvalitu povrchu (prísnu kontrolu povrchové defekty a decarburization), presný tvar a veľkosť.

Podľa GB / T13304 "oceľové klasifikácie" štandard, podľa základných výkonnostných a charakteristika využívania pružinovej ocele je mechanická konštrukcia z ocele; v súlade s úrovňou kvality sú špeciálne kvality ocele, t. j. vo výrobnom proces vyžaduje špeciálne prísnou kontrolou kvality a výkon z ocele. Podľa čínskych zvykov, Pružinová oceľ je špeciálna oceľ, Jarná výroby ocele, keď technické požiadavky sú pomerne vysoké, vynikajúce technológie priamo určiť úrovne kvality.


Časť Používanie vec Zobraziť:


图片6.jpg图片8.jpg图片7.jpg


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing ropy kalené a tvrdené oceľového pružinového drôtu ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: olej kalené a popúšťané oceľového pružinového drôtu Čína, výrobcu, prispôsobený, vyrobené v Číne

You Might Also Like