E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
50crva kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľové drôty

50crva kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľové drôty

Popis

Olej kalenie pružiny oceľové drôty tepelné spracovanie najlepšia teplota je 820 stupňov, teraz sa používajú kontinuálne zariadenia na tepelné spracovanie, môže byť nastavený čas podľa veľkosti výrobku a zariadenia plynulé regulácie rýchlosti.po pružine je ranu, materiál bude byť predpätý, ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2


Olej kalenie pružiny oceľové drôty tepelné spracovanie najlepšia teplota je 820 stupňov, teraz sa používajú kontinuálne zariadenia na tepelné spracovanie, čas možno nastaviť podľa veľkosti výrobku a zariadenia plynulé regulácie rýchlosti.po pružine je ranu, materiál bude byť predpäté, výhodne do 24 hodín po tepelnom spracovaní.

Toto som sa naučil od svojich používateľov.

Changxing huayan elektrickej pece výrobné čo., Spol. Špecializuje sa na výrobu kontinuálnej pružinovej kaliacej pece, pružinovej temperovacej pece.


S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami sa Friend Metal zaoberá vývojom, výrobou a predajom kaliaceho oleja 50crva a temperačného pružinového oceľového drôtu ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, teraz vám prináša vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktorá prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Vítame aj vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: 50crva kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľový drôt Čína, výrobca, prispôsobené, vyrobené v Číne

You Might Also Like