E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
55crsi kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľové drôty

55crsi kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľové drôty

Popis

Ak je drôt potom navinutý do pružiny, bude to odľahčené žíhanie, ak je po kalení popúšťanie pri strednej teplote. Oceľ kalenie je jedna z ocele je zahrievaná na kritickú teplotu Ac3 (hypoeutektoidná oceľ) alebo Ac1 (hypereutektoidná oceľ) nad teplotou, teplo ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2


Ak je drôt potom navinutý do pružiny, bude to odľahčené žíhanie, ak je po kalení popúšťanie pri strednej teplote.

Oceľ kalenie je jedna z ocele je zahrievaná na kritickú teplotu Ac3 (hypoeutektoidná oceľ) alebo Ac1 (hypereutektoidná oceľ) nad teplotou, tepelnú konzerváciu po určitú dobu, aby všetky alebo časť austenitizácie, potom pri väčšom ako kritické chladenie rýchlosť studenejšie rýchlejšie pod Ms na martenzit izotermickej blízkosti (alebo Ms) alebo bainite transformácie tepelného spracovania procesu.Všeobecne, spracovanie tuhých roztokov z hliníkovej zliatiny, zliatiny medi, zliatiny titánu, tvrdeného skla a ďalších materiálov alebo tepelného spracovania s rýchly proces ochladzovania sa nazýva kalenie.


S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami sa Friend Metal zaoberá vývojom, výrobou a predajom chladiaceho oleja 55crsi a temperačného pružinového oceľového drôtu ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, teraz vám prináša vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktorá prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Vítame aj vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: 55crsi kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľový drôt Čína, výrobca, prispôsobené, vyrobené v Číne

You Might Also Like