E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
55CrSi Pružinový oceľový drôt temperovaný olejom

55CrSi Pružinový oceľový drôt temperovaný olejom

Popis

O relatívne dobrej teplote a dobe tepelného spracovania pružinového oceľového drôtu ochladzujúceho temperovanie sa rozhoduje podľa hrúbky drôtu. Rovnako ako pri pružnom oceľovom drôte ochladzovanom olejom po navinutí v priebehu niekoľkých hodín na temperovanie namáhania, sa nestanovujú prísne opatrenia. , všeobecne ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

O relatívne dobrej teplote a dobe tepelného spracovania pružinového oceľového drôtu ochladzujúceho temperovanie sa rozhoduje podľa hrúbky drôtu. Rovnako ako pri pružnom oceľovom drôte ochladzovanom olejom po navinutí v priebehu niekoľkých hodín na temperovanie namáhania, sa nestanovujú prísne opatrenia. , spravidla by mala byť pružina po navinutí do 12 hodín na popúšťanie. Pre pružiny vyrobené z vinutia horúceho vinutia a žíhaného materiálu by mal byť interval ukončenia kalenia a temperovania ukončený v stanovenom čase! V opačnom prípade je dôsledok veľmi vážny.
S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami sa spoločnosť Friend Metal zaoberá vývojom, výrobou a predajom pružného oceľového drôtu s temperovaným olejom 55crsi, ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca vám teraz prinášame vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktoré prichádzajú vo vysokej pevnosti, húževnatosti a vynikajúcej odolnosti proti opotrebeniu. Vítame tiež vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: 55crsi oceľový drôt z temperovaného oleja, Čína, výrobca, prispôsobený, vyrobený v Číne

You Might Also Like