E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
55sicra kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľové drôty

55sicra kalenie oleja a temperovanie pružiny oceľové drôty

Popis

Aká je teplota kalenia? Temperovanie sa môže vykonať dvakrát po kalení. Špeciálna tvarovaná pružina na korekciu popúšťania, korigovanie teploty popúšťania by mala byť nižšia ako normálne po teplote popúšťania 20 cy milosrdenstvo, izolácia 10 ~ 15 minút, od chladenia vzduchom. konečné temperovanie je ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Aká je teplota kalenia?


Temperovanie je možné vykonať dvakrát po kalení. Špeciálna tvarovaná pružina na korekciu popúšťania, korigovanie teploty popúšťania by mala byť nižšia ako normálne po teplote popúšťania 20 ° C, izolácia 10 ~ 15 min., Od chladenia vzduchom. Potom sa vykoná konečné popúšťanie. Po korekcii elastickej škály sa pružina nainštaluje na temperovacie finalizačné zariadenie pre konečné temperovanie. Spúšťací prípravok by mal zaistiť, aby pružinová rozstup a voľná dĺžka spĺňali požiadavky.Tepelná teplota je 420 ℃ + 10 ℃, 30 ~ 35 min, teplo konzervácia z vody.


S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami sa Friend Metal zaoberá vývojom, výrobou a predajom chladiaceho oleja 55sicra a temperačného pružinového oceľového drôtu ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, teraz vám prináša vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktorá prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Vítame aj vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: 55sicra olej kalenie a temperovanie pružiny oceľový drôt Čína, výrobca, prispôsobené, vyrobené v Číne

You Might Also Like