E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
60si2mna olejové kalenie a temperovanie pružiny oceľové drôty

60si2mna olejové kalenie a temperovanie pružiny oceľové drôty

Popis

Našou úlohou je rozvíjať a poskytovať kvalitné časti strojov pre celý svet. Dokončenie každého predaja nie je koncom služby, ale začiatok ďalšej služby. Z celého srdca budeme slúžiť novým a starým zákazníkom a budovať svetovú značku.Starting z výskumu výrobkov a ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Našou úlohou je rozvíjať a poskytovať kvalitné časti strojov pre celý svet. Dokončenie každého predaja nie je koncom služby, ale začiatok ďalšej služby. Budeme srdečne slúžiť novým a starým zákazníkom a vybudovať svetovú značku.Starting od výskumu výrobkov a vývoja trhu, výrobný proces, od prísnej kontroly výroby až po konečné produkty, každý postup a proces sú pod prísnym kontrola kvality, snažiť sa dosiahnuť dokonalosť, kvalita robiť toky výrobkov. Obmedzená veľkosť a rozsah pevnosti v ťahu sú veľmi dôležité pre dobrú vinutú pružinu. V procese výroby oceľového drôtu každý postup, od tyče až po hotový výrobok, všetky majú špecifický plán riadenia, všetka výroba oceľového drôtu pod prísnou kontrolou kvality, takže vynikajúca kvalita robia spoločné získať totožnosť užívateľov. "Práca s používateľmi na vytvorenie lepšieho zajtrajška" je naša filozofia výskumu a vývoja. nových produktov, budeme posilňovať podnikateľskú hodnotu a budeme slúžiť sociálnej civilizácii. Hľadáme budúcnosť, spoločnosť sanlian metal bude naďalej usilovať o jemné a inovatívne , a transformujú produkty vysoko kvalitného oceľového drôtu na spoločenský pokrok a rastú s používateľmi.
S rozsiahlymi skúsenosťami a skúsenosťami sa spoločnosť Metal Metal zaoberá vývojom, výrobou a predajom oceľového kaleného a temperovacieho oceľového drôtu 60si2mna ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca vám teraz prinášame vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktoré prichádzajú s vysokou pevnosťou, dobrou tuhosťou a vynikajúcou odolnosťou proti opotrebovaniu. Tiež vítame vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: 60si2mna olej kalenie a popúšťanie pružinové oceľové drôty Čína, výrobca, na mieru, vyrobené v Číne

You Might Also Like