E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Oceľové drôty pre zavesenie automobilov

Oceľové drôty pre zavesenie automobilov

Popis

Pružinová pružina automobilu je elastickým prvkom v automobilovom zavesení, ktoré vytvára elastické spojenie medzi nápravou a rámom alebo karosériou, nesie a prenáša vertikálne zaťaženie, zmierňuje a potláča dopady spôsobené nerovným povrchom vozovky. Naša spoločnosť vám dodáva ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Pružinová pružina automobilu je elastickým prvkom v automobilovom zavesení, ktoré vytvára elastické spojenie medzi nápravou a rámom alebo karosériou, nesie a prenáša vertikálne zaťaženie, zmierňuje a potláča dopady spôsobené nerovným povrchom vozovky.


Naša spoločnosť vám dodáva oceľové lanko na zavesenie automobilov na výrobu pružín na zavesenie automobilov.

未标题-1


Pružinový oceľový drôt vyrobený našou spoločnosťou má vysokú pevnosť a dobrú elasticitu. Dobrá stabilita proti popúšťaniu. Ľahká dekarbonizácia a grafitizácia. Tvrdosť nie je vysoká.

Hlavný typ pružinovej ocele, široká škála USES.Výroba všetkých druhov pružín, ako sú automobilový priemysel, lokomotíva, pružina traktora, vinutá pružina, pružina odľahčovacieho ventilu valca a niektorá dôležitá pružina pri vysokom namáhaní, opotrebovávajú vážnu pružinu.


S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami sa spoločnosť Friend Metal zaoberá vývojom, výrobou a uvádzaním na trh oceľových drôtov s pružinovou pružinou pre vozidlá ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca vám teraz prinášame vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktoré prichádzajú vo vysokej pevnosti, húževnatosti a vynikajúcej odolnosti proti opotrebeniu. Vítame tiež vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: automobilový záves pružinový oceľový drôt Čína, výrobca, prispôsobený, vyrobený v Číne

You Might Also Like