E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Banner
Olej z tvrdenej pružiny oceľový drôt

Olej z tvrdenej pružiny oceľový drôt

Popis

Anotácia: Táto práca stručne predstavuje vlastnosti oceľového drôtu na kalenie ropy, kalenie súčasných produktových noriem, smer vývoja produktov, ako aj kľúčové body výrobného procesu a riadenia procesov, ktoré poskytujú používateľom užitočné informácie pre primeranú voľbu ocele. ,

Share:

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Abstrakt: Táto práca stručne predstavuje vlastnosti oceľového drôtu na kalenie ropy, kalenie súčasných produktových noriem, smer vývoja produktov, ako aj kľúčové body výrobného procesu a riadenia procesov, poskytuje používateľom užitočné informácie, aby si rozumne vybrali značku oceľového drôtu. a objednať kvalitné výrobky.

Kľúčové slová: úprava kalením olejom, popúšťanie, predkalenie, viacnásobné popúšťanie, on-line detekcia chýb.

Niektoré výrobky zo špeciálneho oceľového drôtu musia byť použité v stave kalenia alebo popúšťania. Tradičným spôsobom je, že továrne na kovové výrobky poskytujú oceľový drôt ťahaný za studena alebo žíhaný. Následné podniky vyrábajú oceľový drôt do zodpovedajúcich častí alebo súčiastok a potom ich uhasujú a temperujú. Pretože veľkosť a tvar súčiastok a komponentov sa líši, konečná pec na tepelné spracovanie je odlišná, čo je nevyhnutné na zvýšenie výrobných nákladov a zvýšenie výroby. kolísanie výkonu tepelného spracovania. Teraz sa postupne vyvinuli do: tvar nie je zložitý, ľahko sa tvoria diely alebo komponenty s kalením oceľového drôtu a popúšťaním, ktoré sa prevádza do továrne na kovové výrobky, čo má za následok nové plemeno - kalenie a kalenie oceľového drôtu.


So širokými skúsenosťami a odbornými znalosťami sa Friend Metal zaoberá vývojom, výrobou a predajom pružinového oceľového drôtu temperovaného olejom ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, teraz vám prináša vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktorá prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Vítame aj vaše prispôsobené objednávky.