E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
SAE9254V alebo 55crsiOil kalené a tvrdené pružinové oceľové drôty

SAE9254V alebo 55crsiOil kalené a tvrdené pružinové oceľové drôty

Popis

55crsi je kalenie a temperovanie chrómového kremíka z pružinového oceľového drôtu so silnou únavovou silou a vysokou pracovnou teplotou pre iné podobné pružiny. Pružinový oceľový drôt je druh drôtu používaný na výrobu pružného alebo oceľového drôtu. Ako jar POUŽITIE rôzne, na jar ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

55crsi je kalenie a temperovanie chrómového kremíka z pružinového oceľového drôtu so silnou únavovou silou a vysokou pracovnou teplotou pre iné podobné pružiny.

Pružinový oceľový drôt je druh drôtu používaný na výrobu pružného alebo oceľového drôtu. Ako jar POUŽITIE rôzne, jarné pružiny ocele SiDou rôznych typov, ako je požiadavka na nízke do matrac pružiny tlmiče pružiny oceľový drôt, pružinový drôt, do ventilu motora pružinové odpruženie pružinové oceľové drôty, pružinové oceľové drôty a robiť fotoaparát uzáver pružiny oceľový drôt a podobne, hoci neexistuje jednotný štandardný názov klasifikácie, tieto požiadavky na kvalitu drôtu sú odlišné. Pružinový oceľový drôt môže byť tiež klasifikovaný podľa výrobného procesu, ako napríklad zrodenie pružinového oceľového drôtu (bez čistenia olovnatého kúpelného kúpeľa pred ťahaním), olovnatého kaleného pružného oceľového drôtu, pozinkovaného pružinového drôtu, kaliaceho pružinového drôtu atď.


Spoločnosť Friend Metal, ktorá má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, sa zaoberá vývojom, výrobou a obchodovaním s jadrom z tvrdej ocele ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca vám teraz prinášame vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktoré prichádzajú s vysokou pevnosťou, dobrou tuhosťou a vynikajúcou odolnosťou proti opotrebovaniu. Tiež vítame vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: sae9254v alebo 55crsioil kalené a temperované pružinové oceľové drôty Čína, výrobca, na mieru, vyrobené v Číne

You Might Also Like