E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Olej zmierňuje oceľového drôtu

Olej zmierňuje oceľového drôtu

Popis

Náš olej kalením jar oceľový drôt má vyriešiť problém, ktorý je kvalita výrobku nie je dostatočne stabilný pre potreby strednej a nízkej koncom jari výrobkov: 1. krehkému lomu oceľového drôtu (prírodné zlomenina a jar lámanie) 2. Decarburization problém (spôsobené zlé spracovanie)...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Náš olej kalením oceľového pružinového drôtu má vyriešiť problém, že kvalita výrobku nie je dostatočne stabilný pre potreby strednej a nízkej koncom jari výrobkov:

1. krehkému lomu oceľového drôtu (prírodné zlomenina a jar lámanie)

2. decarburization problém (spôsobené zlé spracovanie)

3, crack problém (problém, zlé spracovanie surovín)

4, nerovnomerné veľkosti problému (zlé spracovanie)

5, malý sickle ohýbanie problém (zlé spracovanie)

6, veľkosť presnosť problémy: tieto problémy prostredníctvom našich nepolevující úsilie ľudí, bol v podstate vyriešený.

Olej uhasí tvrdeného jar oceľového drôtu nemôže nahradiť studené ťahaného oceľového pružinového drôtu úplne. Najmä malé rozmery oceľového pružinového drôtu. Olej zmierňuje jar oceľového drôtu je vyvinutý pre proti únave výkon pružiny ventilu a pozastavenie jar. A aby sa dosiahol čo najlepší účinok, to by tiež byť kombinované s shot peening po navíjanie na jar. Jar výrobný podnik mali venovať pozornosť jeho vplyv starnutia, pri ukladaní tohto druhu z oceľového drôtu. Po použití tohto druhu z oceľového drôtu, post spracovanie by vykonávať v čase. Vyhnúť sa stratám spôsobeným nesprávnym skladovaním a používaním. V posledných rokoch, zlepšenie kognitívne úrovne tohto produktu, tento produkt postupne uplatňovať spojka jar a Požičovňa výstroja a iných výrobkov.


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing ropy tvrdené oceľové drôtené ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: olej zmierňuje oceľového drôtu Čína, výrobcu, prispôsobené, vyrobené v Číne

You Might Also Like