E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať
Tvrdené jar oceľového drôtu

Tvrdené jar oceľového drôtu

Popis

Práca Princíp temperovanie Tempering je procese tepelného spracovania, ktoré obrobku je kalená na určitú teplotu pod AC1, a potom sa ochladí na určitú dobu a potom sa ochladí na izbovú teplotu. Temperovanie je obvykle nasleduje kalením: (a) odstránenie pnutia počas...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Funkčný princíp temperovanie

Temperovanie je procese tepelného spracovania, ktoré obrobku je kalená na určitú teplotu pod AC1, a potom sa ochladí na určitú dobu a potom sa ochladí na izbovú teplotu. Temperovanie je obvykle nasleduje kalením:

(a) odstránenie pnutia počas kalením, zabrániť deformácii a popraskanie; (b) upraviť tvrdosť, pevnosť, plasticity a húževnatosť obrobku a spĺňa požiadavky na výkon;

(c) stabilná organizácia a veľkosti pre zaistenie presnosti;

(d) zlepšenie a zvýšenie processability.

Temperovanie teda posledný dôležitý proces získania požadovaných vlastností obrobku. Podľa temperovanie teplotný rozsah, temperovanie rozdeliť do nízkoteplotného temperovanie, stredná teplota kalenie a Vysokoteplotné popúšťanie.

Charakteristika

Má Charakteristika vysokú pevnosť, pružnosť, odolnosť voči únave, creep odolnosť a pevnosť, hladký a čistý povrch hrdze odpor a tak ďalej. Vynikajúce schopnosť dobrého vinutia, odolnosť proti korózii, vysokou pevnosťou a vynikajúca tvárnosť a ťažnosť, vynikajúcu kvalitu, stabilné, pokovované nikel oceľ s vynikajúcim výkonom (drôt spájky pokovovanie hrúbkou vrstvy viac ako 4 mikrónov), vinutia odpor.


Má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, priateľ Metal sa zaoberá vývojom, výroba a marketing tvrdeného jar oceľový drôt ASTM-A230-99, ASTM A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca, sme teraz prináša vysoko kvalitný rôznych oceľových drôtov, ktoré sú vyrobené v Číne, ktorý prichádza vo vysokej pevnosti, dobre húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Uvítame tiež vaše vlastné objednávky.
Hot Tags: tvrdené oceľového pružinového drôtu Čína, výrobcu, prispôsobený, vyrobené v Číne

You Might Also Like