E-mailomcnfuruide@gmail.com

Kontaktuj nás+8613608688156

Hľadať

Pružinový drôt ventilov

Popis

Pružina ventilu je dôležitou súčasťou montáže ventilu v mechanizme rozvodu ventilov spaľovacieho motora. (Spätné vedenie oleja z oceľového drôtu z ventilovej pružiny) môže zabezpečiť, že ventil a sedlo zostanú zatvorené utesnením silou pružiny. A pružina ventilu silou, ...

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Pružina ventilu je dôležitou súčasťou montáže ventilu v mechanizme rozvodu ventilov spaľovacieho motora. (Spätné vedenie oleja z oceľového drôtu z ventilovej pružiny) môže zabezpečiť, že ventil a sedlo zostanú uzavreté utesnením silou pružiny. A pružina ventilu vďaka sile, tuhosti, stabilite a ďalším obmedzeniam, takže jeho veľkosť je obmedzená, čo vedie jeho stresový stav je vážny. Preto je obzvlášť dôležité analyzovať štruktúru ventilovej pružiny a optimalizovať jej parametre.


S rozsiahlymi skúsenosťami a odbornými znalosťami sa Friend Metal zaoberá vývojom, výrobou a marketingom ventilových pružín ASTM-A230-99, ASTM-A401, EN10270-2, JIS G3561. Ako profesionálny výrobca vám teraz ponúkame vysoko kvalitné rôzne oceľové drôty vyrobené v Číne, ktoré majú vysokú pevnosť, húževnatosť a vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu. Uvítame tiež vaše prispôsobené objednávky.
Hot Tags: ventily pružinový drôt Čína, výrobca, na mieru, vyrobené v Číne

You Might Also Like